Vážený návštěvníku, Váš prohlížeč nepodporuje nové technologie. Proto se stránky nemusí zobrazit správně a některé části nebudou funkční. Pro správnou funkčnost stránek doporučujeme nainstalovat novější prohlížeč.
0 default

Rekreačně naučný areál

Letáček - lesní hřiště - Rekreačně-naučný areál Křivoklát (pdf, 1 MB)

V současné době je v Rekreačně naučném areálu dokončena druhá etapa jeho rozšíření. Nově mohou návštěvníci využívat dva kilometry dlouhou dendrologickou stezku a přírodní expozici věnovanou houbám a lišejníkům. Stezka nabízí seznámení s více než padesáti druhy stromů a keřů. Expozice o houbách navazuje na stávající herní centrum a představuje jedlé, nejedlé i jedovaté houby. Na místě jsou rovněž instalována dřevěná sedátka ve tvaru hub. Další změny se odehrály v centru Jasan, kde se nachází nová expozice věnovaná řece Berounce, Rakovnickému potoku a samozřejmě rybám i rybářství..

Nyní probíhá příprava na realizace třetí etapy rozvoje areálu, která je zaměřena na vybudování geologické expozice. Po jejím dokončení plánujeme vydání nové informační brožury, která bude samozřejmě k dispozici i na těchto stránkách.

Úvod Lesní správa Křivoklát Informační a vzdělávací středisko

Najdete nás na:

RSS Tiskové zprávyeČasopis Lesu zdarFacebook LČR, s.p.

Kontakty:

Lesy České republiky, s. p
Přemyslova 1106/19, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové
Tel.: +420 956 999 111
Fax: +420 495 262 391
e-mail: lesycr@lesycr.cz

Vytisknout stránky

Copyright © 2012 Lesy České republiky, s. p.