Vážený návštěvníku, Váš prohlížeč nepodporuje nové technologie. Proto se stránky nemusí zobrazit správně a některé části nebudou funkční. Pro správnou funkčnost stránek doporučujeme nainstalovat novější prohlížeč.
0 default

LS Žatec

LS Žatec
Lesní správce Ing. Rudolf Pipek
Číslo OJ 182
Adresa K Perči 3003, Žatec, 438 01
Telefon 956182111
Fax 415710702
GSM brána 724524918
Email ls182@lesycr.cz
Spadá pod KŘ Teplice

Seznam zaměstnanců

PříjmeníJménoTitulTelefonEmailFunkce
BechynskýMatoušIng.724623805 Matous.Bechynsky@lesycr.cz revírník
FenclMiroslav 724623913 Miroslav.Fencl@lesycr.cz revírník
HaliarskyLuděk 724623912 Ludek.Haliarsky@lesycr.cz revírník
JanoušVlastislav 724524916 Vlastislav.Janous@lesycr.cz revírník
JedličkaMarekIng.725257285 Marek.Jedlicka@lesycr.cz revírník
LenčešSlavomírIng.725733782 Slavomir.Lences@lesycr.cz revírník
PipekRudolfIng.724523182 Rudolf.Pipek@lesycr.cz lesní správce
RendlMartin 724525140 Martin.Rendl@lesycr.cz revírník
ŠponiarVáclav 724524915 Vaclav.Sponiar@lesycr.cz revírník
VelíšekVáclav 724524917 Vaclav.Velisek@lesycr.cz revírník

Úvod Lesní správa Žatec

Najdete nás na:

RSS Tiskové zprávyeČasopis Lesu zdarFacebook LČR, s.p.

Kontakty:

Lesy České republiky, s. p
Přemyslova 1106/19, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové
Tel.: +420 956 999 111
Fax: +420 495 262 391
e-mail: lesycr@lesycr.cz

Vytisknout stránky

Copyright © 2012 Lesy České republiky, s. p.