Vážený návštěvníku, Váš prohlížeč nepodporuje nové technologie. Proto se stránky nemusí zobrazit správně a některé části nebudou funkční. Pro správnou funkčnost stránek doporučujeme nainstalovat novější prohlížeč.
0 default

Zpět na seznam

Budova Krajského ředitelství Lesů ČR v Teplicích je po rekonstrukci

11.1.2017 

Další administrativní budovu zrekonstruovaly Lesy ČR. Tentokrát jde o sídlo Krajského ředitelství v Teplicích, Správy toků – oblast povodí Ohře a podnikové detašované pracoviště Oddělení výzkumu a projektů EU. Stavbu za 23,7 milionů korun dokončila akciová společnost AMP Chomutov loni v říjnu. Kolaudační souhlas s užíváním stavby byl vydán v prosinci.

Cílem rekonstrukce, která za plného provozu probíhala v letech 2015 a 2016, bylo snížit energetickou náročnost budovy, ale i zlepšit uživatelský komfort objektu,“ řekl Zdeněk Růžek, ředitel teplického Ředitelství Lesů ČR. Nové opláštění tvoří zelené sendvičové panely. „Nahradili jsme tak zvané Boletické panely, které obsahují azbest. Místo ploché střechy je sedlová, řešili jsme i vytápění objektu,“ pokračoval Růžek. Novou probarvenou omítku dostal blok garáží s technickým zázemím. Významné stavební úpravy se prováděly také v interiéru. Rekonstruovanou budovu naleznete na teplické ulici Dr. Vrbenského 2874/1. V objektu sídlí kromě Lesů ČR také 14 dalších společností, které si kanceláře pronajímají.

Úvod O nás Aktuality

Najdete nás na:

RSS Tiskové zprávyeČasopis Lesu zdarFacebook LČR, s.p.

Kontakty:

Lesy České republiky, s. p
Přemyslova 1106/19, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové
Tel.: +420 956 999 111
Fax: +420 495 262 391
e-mail: lesycr@lesycr.cz

Vytisknout stránky

Copyright © 2012 Lesy České republiky, s. p.